(Symbol 140814) DZIAŁKA na SPRZEDAŻWyszewo,
Wyszewo to atrakcyjna, spokojna wieś w gminie Manowo,  otoczona lasami.

Wokół działki nowo wybudowane domy, w pobliżu las (czyste powietrze, znakomite miejsca do spacerów, uprawiania sportów np. bieganie, jazda na rowerze itp.).Teren suchy, płaski.  Dostępne media:  woda i energia w drodze. Działka idealna pod budowę domu całorocznego. Wykonanie przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.

Latem dla ochłody można korzystać z kilku śródleśnych jezior oraz zalewu rzeki Radew, które znajdują się w odległości ok. 6 km.

W Wyszewie znajduje się:  Gminny Ośrodek Kultury, biblioteka, Ochotnicza Straż Pożarna, przedszkole, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, Kościół.

Samochodem z Wyszewa do centrum Koszalina jedzie się tylko 15 minut. Przy drodze głównej (nr 11) znajduje się przystanek (ok. 5 minut pieszo), z którego kursują Busy do Koszalina.

 Oglądanie po kontakcie telefonicznym z pośrednikiem.

lic.zaw.6732

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
140814
Typ nieruchomości
DZIAŁKA
Rodzaj transakcji
SPRZEDAŻ
Status
AKTUALNA
Rodzaj rynku
WTÓRNY
Cena cena w innych walutach
55 000 PLN
Cena za m2
62 PLN
Kraj
Polska
Województwo
Zachodniopomorskie
Powiat
Koszaliński
Gmina
Manowo
Miejscowość
Wyszewo
Ulica
*
Pow. działki
883, 00 m2
Rodzaj działki
Działka
Forma własności działki
Własność
 

Doradca odpowiedzialny za ofertę

MAŁGORZATA  SZCZERBIŃSKA

MAŁGORZATA SZCZERBIŃSKA

właściciel


licencja: 6732
biuro@szczerbinscy.pl
tel.: 512299104 lub 602501883

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę